O nas Zakres usług Lokalizacja Kontakt Galeria zdjęć Klimatyzacja samochodowa Zaciski Hamulcowe
Menu
»
»
»
»
»
»
»
 Klimatyzacja samochodowa 

Stacja Clim Fill Auto jest najnowszym urządzeniem z grupy urządzeń do obsługi samochodowych
 ukladów klimatyzacyjnych.
Pracując w zależności od wersji, w 3 trybach (manualnym, programowalnym oraz w pełni automatycznym), umozliwia: odzyskiwanie, regenerację i napełnianie czynnika chłodzącego R134a
W stacji Clim Fill Auto zastosowano dodatkowo dwie wagi oleju zużytego i świeżego oraz dozownik kontrastu, co sprawia,  że w trybie automatycznym można dodawać również olej i kontrast do układu.
Spełnienie wymogów związanych z obsługą ciężarówek i autobusów wymagało zastosowania najbardziej wydajnej na rynku pompy próżniowej oraz zbiornika  wewnętrznego mogącego pomieścić 20 kg czynnika R134a.
Przyczyną częstych usterek układu klimatyzacji samochodowej jest wilgoć. W celu zapewnienia skutecznego osuszenia układu należy ją dokładnie usunąć.  Zastosowana dwustopniowa pompa próżniowa o wydajności 180 l/min pozwala na wytworzenie ciśnienia rzędu 26 mbar. Ciśnienie to powoduje,  że woda znajdująca się w układzie zaczyna wrzeć już w temperaturze ok. 20 stopni Celsjusza i następuje dokładne odessanie pary wodnej. Ciśnienie to może być utrzymane w układzie przez cały proces PRÓŹNI dzięki temu mamy pewność, że usługa została wykonana profesjonalnie.
Baza danych zawiera dane 3 300 różnych modeli pojazdów. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że zawarte tam są dane dotyczące:
- Ilości czynnika R134a.
- Rodzaju oleju układu klimatyzacji.
- Ilości oleju w całym układzie.
- Ilości oleju w poszczególnych podzespołach.

Informacje o ilości oleju w poszczególnych podzespołach są nam niezbędne do profesjonalnej naprawy układu po wymianie np. skraplacza, butelki osuszacza lub innych elementów.

O nas Zakres usług Lokalizacja Kontakt Galeria zdjęć Klimatyzacja samochodowa Zaciski Hamulcowe 

Klimatyzacja samochodowa Otwock | Warsztat samochodowy Otwock | Serwis samochodowy Otwock | Naprawa samochodów Otwock